.

.

4pcs Quilting Владетел, Двојно Обоени Мрежа Линија Акрилик Владетел за Quilting, Мерење, Шиење Занаети

4pcs Quilting Владетел, Двојно Обоени Мрежа Линија Акрилик Владетел за Quilting, Мерење, Шиење Занаети

DEN 892.56

Пристапност
Во достапна форма

Владетелот има широк спектар на потреби, главно за шиење, мерење, сликарство и занаети производство.Владетелот е направен од цврсти, квалитетни пластични материјали, и бил подложен на прецизно сечење процес да се направи на рабовите neater.Лесно е да се земе од акрилик владетел, да ги задржи на workbench чисти, и да се спречи загуба.На две раце агол дизајн е усвоен.Без разлика што се користи левата или десната страна, броеви и агол знаци се лесно да се прочита за да се обезбеди точни сечење.Сите производи се сосема нови, ако имате било какви прашања, добредојдени да се консултираат, и нашата служба за корисници ќе ви одговори во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Quilting Rule Function : Може да се користи за мерење, динг, и stitching Specifications : 4 големини quilting крои rulers Size : Прибл. 11.4 x 11.4 cm / 4.5 x 4.5in15.2 x 15.2 cm / 6 x 6in24.1 x 24.1 cm / 9.5 x 9.5in31.8 x 31.8 cm / x 12.5 12.5 in Package Листата : 4 x Quilting Владетел.

Главните карактеристики

Избор на клиент