.

.

10 Ролни Тоалет Хартија - Целулоза, Мека Хартиена Крпа Задебелена Кујна Хартиени Крпи Бања Рака Крпи Хартиените Салфети Хартија за Еднократна употреба Бања Ткиво за

10 Ролни Тоалет Хартија - Целулоза, Мека Хартиена Крпа Задебелена Кујна Хартиени Крпи Бања Рака Крпи Хартиените

DEN 1103.76

Пристапност
Во достапна форма

Силна, абсорбента, и издржливи, совршен за тешки мензи и вашиот секојдневен чистење потреби.Направени од високо квалитетни материјали, одлични апсорпција на вода го оценувате го прави идеален избор за топла флеш тоалети.Лесно да се стиска.Обезбедува сигурен биланс на ефикасност, перформанси и вредност.Големо чистење асистент, многу погоден за патување, хотели, семејства, итн.Она Што Ќе Добиете : 10 Ролни Хартија Крпи. ❤️ САД Бесплатна Испорака ! ! ❤️ ❤️ 100% сосема нов и висок квалитет на ❤️ ❤️ Ние обезбеди 12 месеци се врати услуги и 24-часовна брза услуга ❤️ 【ОПИС на ПРОИЗВОДОТ】 ❤️ Материјал : 100% Целулоза ❤️ Боја : Бела ❤️ Тежина : 800g ❤️ Пакет се Вклучени : 10 Ролни на хартиени крпи за еднократна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент