.

.

Најк Класичен Гориво Пакет Ручек Торба

Најк Класичен Гориво Пакет Ручек Торба

DEN 768.00

Пристапност
Во достапна форма

Изолација Помага Да Се Задржи Содржината Кул.Обложени Поставата е лесно да се чисти.Издржливи Ткаенини Надворешноста.Надворешен Поштенски Џеб за Дополнителна Меморија.Најк Класичен Гориво Пакет карактеристики на изолираните главната преграда со лесно чистење поставата која помага да се задржи содржината кул.Овој ручек торба се направени од издржлив материјал надворешноста уште многу Стилски и Атрактивен дизајн.Единствена Најк Ручек торба има поместена се справи, пред ZIP надворешен џеб за дополнителна меморија.Големината на ручек перниче е многу погодно за двете Деца & Возрасните.

Главните карактеристики

Избор на клиент