.

.

ROMANTICIST 18 Скара Четка со Scraper - Здрав и Ефикасна Нерѓосувачки Челик Жица Влакната со Стабилна Рачка - Најдобрата Скара Почиста Безбедно за Сите Решетки Видови - Идеале

ROMANTICIST 18 Скара Четка со Scraper - Здрав и Ефикасна Нерѓосувачки Челик Жица Влакната со Стабилна Рачка

DEN 600.00

Пристапност
Во достапна форма

【GURANTEED ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Рака мие и во машина за миење садови безбедно.Благодарение на две бразди, на scraper на жица за скара четка може да допрат до тешко се чисти рабовите или аглите и scrape исклучување најтврдоглавите smudges, што ја прави вашата сакана решетки нерѓосувачки.Чекор 1 : Пред топлина вашата скара. 【ЛЕСНИ & ЗДРАВ BBQ ПОЧИСТА се СПРАВИ со】 18" долго скара чистење со четка за да се спречи вашите раце подалеку од топлина и ергономски дизајниран со убав агол да им помогне исчисти вашиот решетки без никаков напор.ROMANTICIST скара четка може да обезбеди подобро чистење перформанси од челик жица топката, па дури и извиткани наежвам скара чистење со четка. 【БЕЗБЕДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА РЕШЕТКИ】Потрага за скара почиста четка која прави добро чистење, но не сакаат да го оштети вашиот скапи решетки?Нашата жица наежвам скара четка е точно она што го сакате!Без разлика дали тоа е порцелан, леано железо или челик решетки, на жица за скара почиста може да работи совршено на нив, без да остават било гребнатини.【SCRAPER - ТВРДОГЛАВ SMUDGES ПОЧИСТА】 се Уште се мачи да се мелез решетки многу тешко, но не може да се оди во crannies?Оваа bbq за чистење со четка доаѓа со вграден scraper на горната страна на четка главата е дизајниран да се справи со вашиот проблем.Тоа може да биде вашиот најдобар избор и помош ќе се чисти во полесен начин.Чекор 4 : Работа во рамките на плоштад деловите дефинирани од страна на хоризонтална решетки.Челик жица топката може да биде тешко-за-користење и останува скитници влакната на решетки по чистењето.

Главните карактеристики

Избор на клиент