.

.

Minkissy 10PCS 5ML Тебе Боја Ролери Шишиња од Стакло Ролери Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки Преносни Етерично Масло Ролери Шишиња за Девојка Жени

Minkissy 10PCS 5ML Тебе Боја Ролери Шишиња од Стакло Ролери Шишиња со Нерѓосувачки Челик Ролери Топки Преносни

DEN 342.96

Пристапност
Во достапна форма

Капацитетот ви дозволува да ги зачувувате Синтеза Нафта, Природен етерични масла, суштината, парфем или на други течности.Идеален подарок избор за вашата девојка firends.Пакувањето го прави совршен за патување и тоа лесно се вклопува во вашата чанта.Тебе боја дизајн, многу роман и шик.На стегање спречува било кој вид на истекување.Description Are ќе lookng за премија масло ролери шише?Ќе мора да се погледне на овој висок квалитет на објектот.Овој roll-on шишиња се најзгодно и економичен начин да се издаваат етерично масло мешавини.На стегање спречува било кој вид на истекување.Капацитетот ви дозволува да ги зачувувате Синтеза Нафта, Природен етерични масла, суштината, парфем или на други течности одговара на вашите потреби на дневна грижа за очите, се соочува и телото.Пакувањето го прави совршен за патување и тоа лесно се вклопува во вашата чанта.Карактеристики - Боја : Сина Тебе+Сина, Пурпурна Тебе+Жолта Црвена Тебе+Пурпурна Портокал Тебе+Роза Сина Тебе.- Материјал : Стакло.- Големина : Околу 8.5 x 2 x 2cm.- Капацитет : 5ml.- На стегање спречува било кој вид на истекување.- Тебе боја дизајн, многу роман и шик.- Капацитетот ви дозволува да ги зачувувате Синтеза Нафта, Природен етерични масла, суштината, парфем или на други течности.- Пакувањето го прави совршен за патување и тоа лесно се вклопува во вашата чанта.- Идеален подарок избор за вашата девојка firends.Пакет Including10 x Ролери Шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент