.

.

10pcs Девојки Лента Лак за Коса Клип Деца Алигатор Клипови Партија Коса Додатоци

10pcs Девојки Лента Лак за Коса Клип Деца Алигатор Клипови Партија Коса Додатоци

DEN 273.12

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Крпа и Metel.Клипот Големина : 4.5 x 0,8 cm/1.77 x 0.31 инчен (L x W).Лак Големина : 8.2 x 4.1 cm/3.22 x 1.61 инчен (L x W).Овој уникатен коса лакови со алигатор клипови е совршен подарок за секоја пригода!Родендени,Бебе Туш,Бебе Подароци,Божиќ и многу повеќе!.Овие слатки лакови за коса клипови се апсолутно симпатична и добро одлично за бебе девојки коса декорација,тоа е доволно за да останете во бебе тенка коса без паѓа надвор.Материјал : Крпа и Metel Color : Multicolor Clip Големина : 4.5 x 0,8 cm/1.77 x 0.31 инчен (L x W)Лак Големина : 8.2 x 4.1 cm/3.22 x 1.61 инчен (L x W)Тип : Коса Clip Pattern : Solid Occasion : Случајни, Забава, Свадба, Birthday Quantity : 10pcs/Pack Pretty и симпатична лак за коса клипови.Пакет Содржина : 1 x 10pcs/Пакет за Коса Clip Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Тоа не е исто перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент