.

.

Homeriy Тежина Зглоб Guard Невидливи Зглоб Guard Sandbag Опрема за Тренингот Кревање Sprains Tendonitis Карпален Тунел Артритис, Болка

Homeriy Тежина Зглоб Guard Невидливи Зглоб Guard Sandbag Опрема за Тренингот Кревање Sprains Tendonitis Карпален

DEN 969.36

Пристапност
Во достапна форма

Погодна за пешачење, вежба, кондиција и други затворен и отворен спорт.Направена на квалитетен памучен материјал, апсорбираат потта, отпорни на абење, издржливи.Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.Со две гумени тежина лист, може да бидат земени за прилагодување на телесната тежина.Мека naterial, еластична, практични, удобен за носење.Функција : 1. Направена на квалитетен памучен материјал, апсорбираат потта, отпорни на абење, издржливи.2. Со две гумени тежина лист, може да бидат земени за прилагодување на телесната тежина.3. Лесен и пренослив, лесен за носење и употреба.4. Мека naterial, еластична, практични, удобен за носење.5. Погодна за пешачење, вежба, кондиција и други затворен и отворен спорт.Спецификација : Предмет тип : 0.5 кг Тежина на Зглобот Guard Condition : 100% сосема new Material : тежина гума лист + cotton Weight : Прибл. 595g Color : црна Пакет Including Package Листата : 2 x 0.5 кг Тежина на Зглобот Гарда.

Главните карактеристики

Избор на клиент