.

.

Вакуум Торба Простор Saver Перници за Складирање Кутија Десктоп Складирање Кутија за Чување на датотеки благајните Големи Десктоп Мулти-Слој Фиока Папка Складирање

Вакуум Торба Простор Saver Перници за Складирање Кутија Десктоп Складирање Кутија за Чување на датотеки благајните

DEN 1730.40

Пристапност
Во достапна форма

☀【Квалитетен материјал】 : складирање кутија е направен од високо-квалитет на пауловнија дрво.Материјалот е издржлив и нема мирис.Тоа може да се користат со доверба. ☀【Еколошки лак】 : складирање кутија усвојува увезени заштита на животната средина боја,која не содржи формалдехид,нема мирис и е безбедно за употреба. ☀【Слоевит дизајн】 : складирање кутија има добар изглед дизајн,кој може да се користи и хоризонтално и вертикално,за да се исполнат чување на барањата на различни големина на датотеки,класифицирани складирање,уреден индукција,и полесно пребарување. ☀【Вештачки Мелење】 : зглобовите на складирање кутија и одборот се полира со вештачки трпение и мазна,без barbs. ☀【Пора дупка се повлече тока】 : дизајн на тркалезна дупка се повлече тока на складирање кутија е силна,и тоа е погодно да се директно екстракт документи.Складирање кутија десктоп складирање кутија Цврсто дрво чување на датотеки благајните големи десктоп мулти-слој фиока папка дрвени биро за складирање рек☀Име на Производ : Складирање Кутија☀Производ материјал : Пауловнија☀Производ во боја : дрво боја☀Производ тежина : 3500 грама☀Производ големина : 34*25*20cm(13.3*9.8*7.8 инчи)☀Производ стил : едноставен☀Испорака листата : складирање кутија *1(други предмети се реквизити)☀време на Испорака : 8-20 дена☀Поради прирачник за мерење,постои одредена грешка во производ,кој е предмет на вистинскиот производ.☀Поради различни резолуции на екранот,светлата се различни,а производот има одредена боја разлика.Складирање кутија цврсто дрво кутија за складирање датотека за складирање на податоци во кутија канцелариски материјали десктоп складирање кутија мулти-слој фиока за складирање кутија папка дрвени биро за складирање рек дневна соба објекти за складирање кутија за складирање рек студија датотека информации складирање кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент