.

.

500Pcs Среќен Божиќ Labels Налепници се Тркалаат, Kraft Божиќ Ознаки Само Лепило Божиќ Декоративни Плик Печати Налепници за Божиќ Картички за Подароци Коверти Кутии Оркест

500Pcs Среќен Божиќ Labels Налепници се Тркалаат, Kraft Божиќ Ознаки Само Лепило Божиќ Декоративни Плик Печати

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма

❄❄Она што ќе добиете Постојат различни дизајни на Божиќ топката налепници во пакет, 500 налепници по тркалаат; Доволни количини и различни стилови може да се задоволат секојдневните потреби или се грижиме за одмор тема, подобрување на партијата атмосфера.Тие се во дијаметар од 1,5 инчи/ 1 инчен; , на соодветна големина кои можат да се применат насекаде каде што сакате. ❄❄Различни Божиќ стилови Печатени на висок квалитет на бел сјај акции и карактеристики "Среќен Божиќ" со прекрасна модел и стилски фонтови.Повеќе стилови за да изберете, вклучуваат снегулка, снешко elk, Божиќ елементи и среќен Божиќ благослов. ❄❄Самолепливи Дизајн Со површина покриена на квалитетот и живописни слој, Божиќ запечатување налепници се водоотпорни, здрав и имаат добра адхезија, која е лесно да лупам надвор од ролна и се држи на суво, мазни површини лесно и брзо, лесен за употреба. ❄❄Широк апликации Тоа може да биде објавено на секое место дека треба среќен Божиќ налепници етикети.Добра алатка за декорација и варењето, можат да се применат за да се печат бисквит кеси, леб кеси, бонбони чанти, плик, подарок картичка и така натаму, само тргни го исклучите и се држи со лепило назад, исто така, може да се отстрани лесно, одговара за домот, училиштето и користење. ❄❄Божиќ подароци налепници овие Божиќ декорации леплива labels не само што може да се примени за да ги красат страните, но, исто така, може да се служи како празник подароци за семејството и пријателите, награди во училницата или да се игра материјали; Повеќето од луѓето ќе бидат привлечени од моделите на налепници.

Главните карактеристики

Избор на клиент