.

.

ngdt Туш Стојат Вшмукување Чаша Рачен Туш Стојат Прилагодлива Висина Туш Стојат Монтажни Рачни Стапче Стојат Ѕид-Монтирани Вакуум Стенд-Б

ngdt Туш Стојат Вшмукување Чаша Рачен Туш Стојат Прилагодлива Висина Туш Стојат Монтажни Рачни Стапче Стојат

DEN 1449.12

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】 : туш рамката е направена од пластика, ABS, кој е водоотпорен и Snjiaheim рѓа-доказ.Покрај тоа, оваа стапка може совршено да се поправи туш главата, така што нема потреба да се грижите за тоа паѓа и удирајќи со главата. 【360° прилагодливи ротирачки заградата】 : Ова туш заграда може да се ротира и приспособена од 360 степени, што ќе ви овозможи да ја ротирате туш да удобен агол според вашите потреби.Го добиете најдоброто туш позиција!. 【Прилагодливи и монтажни дизајн】 : Прилагодлив дизајн, кој се одвојува туш род заградата ти овозможува да поставите туш рака во секое саканиот висина, така што лесно можете да пристапите до неа од страна на repositioning туш главата заградата. 【Лесно да се инсталира】 : Чиста и сува позиција, откине заштитна маска на задната страна од туш црево заграда, притиснете и scrape воздухот од центар до работ, чувајте го сув за 12 часа, а потоа се откажам работи или да ги поставите на туш главата. 【Исклучително широка примена опсег】 : заградата е погодна за мазни површини без unevenness, како што се мазна керамика, стакло, и полиран метал површини.Лепило дискови за други не-мазни површини се вклучени во пакетот.Прилагодливи Туш Главата носителот, Бања Вшмукување Чаша Рачен Туш главата Заграда, Отстранлив Рачни Showerhead & Ѕид Монтирани Вшмукување Bracket Features : 1. Нема потреба за вежби и навртки, без оштетување на Snjiaheim ѕид, не tools2. Пренослив и reusable3. На 360° прилагодливи дизајн ви овозможува да најдете удобна положба.Спецификација : име на Производ : туш глава ѕид bracket Material : ПВЦ/Нерѓосувачки steelsize : 6*7*9.5 cmweight : 800g Package содржи : 2*туш одредување bracket Notice : 1. Само користете мека влажна крпа за чистење.2. Избегнувајте користење на било детергенти, затоа што тие ќе го оштети површината.3. Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете малку димензионални отстапување.4. Поради разликата на следење и влијание на светлината, не може да биде малку хроматска аберација.

Главните карактеристики

Product name:
shower head wall bracket
Material:
PVC/Stainless steel
size:
6*7*9.5cm
weight:
800g
Package contains:
2*shower fixing bracket
Notice:
1. Just use a soft damp cloth for cleaning. :
2. Avoid using any detergents because they will damage the surface. :
3. Due to manual measurement, please allow a little dimensional deviation. :
4. Due to the difference of the monitor and the influence of light, there may be a little chromatic aberration. :
Избор на клиент