.

.

Жетвата Баунти Леб Пан

Жетвата Баунти Леб Пан

DEN 900.00

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за тиква зачин и други падне брзи леб и колачи.Направени на фрлија алуминиум кој гарантира фини детали се печени право во торти и обезбедува супериорни печење перформанси.Пан вкупен капацитет од 6 чаши, надворешните димензии се 10.1 x x 5.7 3.2 инчи.Премиум nonstick површини се направи ослободување и расчистување бриз.Произведено во САД.Боја : Бронзени.

Главните карактеристики

Избор на клиент