.

.

RRRYN Глуждот Ракав, Глуждот Поддршка Спорт Глуждот Рака Поместена Д-Прстен Глуждот Ракави Глуждот Protectier Салата за Вежбање Нога Тегови Вежби 2 парчиња (Боја : Црна)

RRRYN Глуждот Ракав, Глуждот Поддршка Спорт Глуждот Рака Поместена Д-Прстен Глуждот Ракави Глуждот Protectier

DEN 962.16

Пристапност
Во достапна форма

*Оваа глуждот рака е специјално дизајниран за долниот дел од телото вежби, кои може да го зголеми вашиот долниот дел од телото вежби, фокусирајќи се на реализација на задникот, hamstrings и задникот. *На прилагодливи рамо, рака ви овозможува да ја олабави или заостри ракави и да се обезбеди тежина.Тоа е лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.Идеален за нога екстензии, нога кадрици и хип киднапери. *Оваа Глуждот Поддршка на Рака, што помага да се подобри циркулацијата на крвта и ги олеснува нога болка од пета втори, Ахил tendonitis, р fasciitis нога болка и discomforts. *Нашите глуждот се подготвуваат за жените и мажите е направен со највисок квалитет ткаенина која е во апсорбирање на пот и држи нозете сува и мирис за слободни. *Глуждот заштитник обвива вашите нозе со само точниот износ на компресија за да се задржи оток на минимум и дозволувајќи им на повредите, за да се лекува побрзо.Добредојдовте во мојата продавница!Карактеристика на Оваа глуждот рака е специјално дизајниран за долниот дел од телото вежби со максимизирање на вашиот долниот дел од телото вежби се фокусира на glutes, hamstrings и задник.Екстра рака под нозете им помага за да се оптимизира вашата нога стабилноста за да се постигне максимална glute активирање по претставник.Прилагодлив.На лента ви овозможува да се олабави или заостри ракави и да се обезбеди тегови.Лесно да се стави на и да се прилагоди вашето саканата одговара.Совршен за нога екстензии, нога кадрици и хип киднапери.Се користи со Кабелски системи, отпор тренери, функционални тренер, итн.Боја : Црна.Материјал : СДР.Големина : Околу 46 x 9 x 3.8 cm/18.1 x 3.5 x од 1,5 инчи.Пакување листа 2 ПАРЧИЊА x Спорт Глуждот Рака Поместена Д-прстен Глуждот Ракави Салата за Вежбање Кабел Машини за Задник и Нозе Тегови Вежби (Црна).

Главните карактеристики

Избор на клиент