.

.

GOSIN Дебела Хартија Скица Подлога 40 Листови (108 lb/160gsm), Спирална Граница Уметник Сликарство Подлога Супер Дебела Цртање Одбор (9in12in, Бело-Два Пакети)

GOSIN Дебела Хартија Скица Подлога 40 Листови (108 lb/160gsm), Спирална Граница Уметник Сликарство Подлога Супер

DEN 153.12

Пристапност
Во достапна форма

GOSIN блок за цртање 160 gsm избрани дебела хартија може да биде изменета многу пати без уништување на хартија.40 листови за подлога(108 lb/160gsm).На sketchpad користи спирала обврзувачки за да се олесни секојдневна употреба и нема да влијае на уметникот перформанси.Скица влошки за цртање деца,скица влошки за цртање за возрасни/скица влошки за уметници,etch скица за години,скица книга за цртање, пишување, сликарство, скицирање.Ние сме посветени на производ оптимизација.Каков било дефект може да се сврти на производот во ѓубре.Ние сме среќни да го прифатат предлози.Доколку имате добра идеја, се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние свечено ветување дека ако имате било незадоволство со производот, ние ќе испрати нов производ преку .Ова ветување е валиден засекогаш!.

Главните карактеристики

Избор на клиент