.

.

Xiaoxin Геометриски Хексагонална Складирање Полица Нордиските Ѕид Стапка Варијабилна Полица Екранот Стојат Тенџере Носителот

Xiaoxin Геометриски Хексагонална Складирање Полица Нордиските Ѕид Стапка Варијабилна Полица Екранот Стојат Тенџере

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесно да се инсталира-користење на лепило влошки (вклучена), можете лесно да го инсталирате цвет тенџере застане на повеќето ѕидни површини, можете да ја инсталирате на полиците во 3 различни правци во зависност од вашите DIY идеи, да се покаже уникатен декоративни ефекти.

Главните карактеристики

Style:
Simple and modern
Size:
25.5 * 22 * 8.5cm (slight error in manual measurement)
Material:
PP
Color:
Red / Blue / Black
Installation:
wall suction
Weight:
300g (including packaging)
Storage scene:
bedroom storage, living room storage
Include:
1 x Storage Shelf :
Избор на клиент