.

.

Девојки Chiffon Рака завиткани Долго Праска Срце Клип Headdress Коса Клипови, БР.7 - Azalea

Девојки Chiffon Рака завиткани Долго Праска Срце Клип Headdress Коса Клипови, БР.7 - Azalea

DEN 409.44

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : крпа.Големина : прибл.9.2 x 3.7 5cm x/3.6" x 1.5" x 2".Секојдневниот essentials за било косата собирање, наменета за цврст стисок на вашата коса, без да предизвика било каква штета.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.Направени за Девојки и Жени слично.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.

Главните карактеристики

Избор на клиент