.

.

WJCCY Вино Поставите Алкохол Фах Одделот на Резолуцијата Метал Шема Jug Вино Поставите Виски Чаша Доброто Сет (Боја : A)

WJCCY Вино Поставите Алкохол Фах Одделот на Резолуцијата Метал Шема Jug Вино Поставите Виски Чаша Доброто Сет

DEN 6835.20

Пристапност
Во достапна форма

Направени од цинк легура, не-токсични и безопасно, рѓа-доказ, безбедно и издржливи.Изглед : убава, анти-scalding и санитарни, создавање на елегантна вино прибор со срцето.Традиционалните кастинг техника се топи во водата на висока температура, а потоа cools да се формира едно парче.Ретро стил, таписерии изработка,тоа е добар украс и подарок.Тоа може да се користи практично или како домашна декорација.Направени од цинк легура, не-токсични и безопасно, рѓа-доказ, безбедно и издржливи.Изглед : убава, анти-scalding и санитарни, создавање на елегантна вино прибор со срцето.Традиционалните кастинг техника се топи во водата на висока температура, а потоа cools да се формира едно парче.Ретро стил, таписерии изработка,тоа е добар украс и подарок.Тоа може да се користи практично или како домашна декорација.Карактеристики : Материјал : Цинк Alloy Size : Како shown Package се Вклучени : 6x чаши. 1 x хип колба. 1 x вино tray Notes : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Главните карактеристики

Избор на клиент