.

.

MIER Двојна Преграда Ручек Торба Tote и Мал Ручек Торба Чанта Изолирани Leakproof Кулер Ручек Tote за Деца Девојчиња Момчиња Жени Мажи

MIER Двојна Преграда Ручек Торба Tote и Мал Ручек Торба Чанта Изолирани Leakproof Кулер Ручек Tote за Деца Девојчиња

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

2 Оддел за Ручек Торба Tote Овој ручек торба нуди различни начини на пакување храната.На врвот "сува" дел може да се пофали зевање U-отворање и двојна патент повлекува за лесен пристап, идеален за оние кои не успеваат предмети, како овошје, грицки или пити.На дното двојно-патент заврши околу, затворање "ладна" дел е не-течење изолирани со мека фолија лагер, совршен за пијалоци, вода, сокови и слично.Изолирани Кулер Торба Дебел термичка изолација пена и храна одделение алуминиумска фолија лагер работат заедно за да се задржи содржината ладно/топло/за свежо часа; Лесно да се чисти.Горниот дел внатрешни работи големина е од 10"L*7.5"W*4.5"H, Долниот дел внатрешни работи големина е од 10"L*7.5"W*5.5"H. Удобен за Носење На монтажни и прилагодливи рамо, рака за лесно носење.На прилагодлива должина(МИН : 27 инчи, MAX : 52 инчи) одговара на повеќето луѓе околу рамото при пад на капа за hands-free сметководствена.MIER специјален дизајн 2.0 силикон рачка овозможува да има удобен зафат.Термички Изолирани доволно Голем за 1-2 лице дневен ручек.Тоа може да се одржи до 6 лименки на 330ml пијалоци и се уште има многу простор за мраз или има неколку мали до средни ручек кутии.

Главните карактеристики

Избор на клиент