.

.

Wakefield-Vette ДА-263 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD РОЛНА (Пакување од 250)

Wakefield-Vette ДА-263 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD РОЛНА (Пакување од 250)

DEN 1269.60

Пристапност
Во достапна форма

Mfr : - Wakefield-Vette.Серија : - 219. Пакет : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Ролна.Дел Статус : - Активен.Тип : - Врвот На Планината.Wakefield-Vette ДА-263 ТОПЛИНА МИЈАЛНИК ANODZD REELProduct Спецификација : Категорија : - Фанови, Термичка Управување, Термо - Топлина Sinks Mfr : - Wakefield-Vette Series : - 219 Package : - Лента & Ролна (TR)Сече Лента (КТ) Digi-Reel Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - ДА-263 (D2 Pak)Прилог Метод : - Solderable Feet Shape : - Правоаголни, Fins Length : - 0.500" (12.70 mm)Ширина : - 1.386" (35.25 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.460" (11.68 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - 2,0 W @ 30 CThermal Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 8.00 C/W @ 500 LFMThermal Отпор @ Природен : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Црна Anodized Base Производ Број : - 219-2631 : - $2.4300010 : - $2.3630025 : - $2.2988050 : - $2.17120100 : - $2.04350250 : - $1.93496500 : - $1.870461,250 : - $1.67696 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Не Applicable REACH Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.

Главните карактеристики

Избор на клиент