.

.

Заштитен Браник Случај Сина за TP-Link Neffos C7 Направени од Силикон

Заштитен Браник Случај Сина за TP-Link Neffos C7 Направени од Силикон

DEN 596.88

Пристапност
Во достапна форма

360° ЗАШТИТА : Овој случај нуди оптимална заштита за сите агли и рабови на вашиот TP-LINK Neffos C7 од капки.Дизајниран со меки силиконски, нова стабилна и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето TP-LINK Neffos C7 : Cutouts за лесен пристап до сите порти, пристаништа и копчињата на телефонот.Дизајн и стил : Нова генерација на заштита со ергономија и живописни бои за подобрување на секојдневниот живот.Многу лесно да се соберат.За да приложите браник, едноставно место на браник постепено во секој агол - да го отсвират и бидете сигурни дека целата контура е објавен и на конверзијата е завршена.PH26 - отпорност и многу издржливи.Аглите се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот влијанија.Cut-испис обезбеди целосен пристап до различни пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и светли бои обезбеди голема секојдневниот подобност.Оваа брана е универзално применлив.

Главните карактеристики

Избор на клиент