.

.

MPK Лебди Полиците со Керамички-Како Слој, 30-Инчен Ѕид Монтирани Полици, Метални Челични Тешки Ѕид Полиците, Дизајн со Скриени Завртки, за Дневна Соба и Спална соба, К?

MPK Лебди Полиците со Керамички-Како Слој, 30-Инчен Ѕид Монтирани Полици, Метални Челични Тешки Ѕид Полиците,

DEN 2159.76

Пристапност
Во достапна форма

Софистицирани Мазна Обвивка - MPK ѕид полица може да се пофали своите керамички-како слој, јасна-наредени дизајн, и меки, заоблени рабови за топла атмосфера.Чување во обично никогаш не изгледаше толку неверојатно!.Суптилна Боја Премини - Нашите лебди полици мешавина на различни нијанси на боја која додадете стилски елементи да гол ѕид, и создавање на совет на домот жалба и модерна чувствувам за вашиот дом.Разноврсна Дома Декор - MPK ѕид полица сет од 2 дава многу простор за чување и прикажување на вашиот импресивен книги, фотографија, и надвор, или да го поставите вашиот одат-да состојки и kitchenwares организиран и уреден, исто така, совршен дома декор во дневна соба, спална соба, студија соба, ходникот, кујната.Лесен, Безбеден Монтажа - MPK е едноставно планината систем и скриени завртка дизајн направи вашата инсталација полесно со сите монтажа хардвер вклучени.Секој ѕид монтирани полица може да биде наполнета до 50 кг за максимална стабилност.Зошто да Изберете MPK - Наградени од страна на германската Награди за Дизајн 2022, ние ќе се фокусираме на метал занаети, иновациите на нова техника на керамички-како слој на сите бои, кои нема паралела во пазарот.Ние нудиме 1-година производителот гаранција од датумот на купување.MPK е приказна трагите назад да децении, основана со една возвишена цел, да се понуди направена дизајнер houseware и да се создаде атмосфера дома.Во текот на годините, ќе се фокусира на метал занаети, и да пронаоѓаат нова техника на керамички-како слој на сите бои, кои нема паралелно во било пазарот.Нашите напори се наградени со 2022 германската Награда за Дизајн и сега бараат да се применуваат за i F Награда за Дизајн на Производ 2022.

Главните карактеристики

Избор на клиент