.

.

Сопствен Кориснички Персоналните Пет Случаи Главата и Име Жолта Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle Paperwhite 1/2 / 3

Сопствен Кориснички Персоналните Пет Случаи Главата и Име Жолта Мека Гел Случај Компатибилен со Kindle Paperwhite

DEN 550.80

Пристапност
Во достапна форма

1. Купување На Објектот. 2. Вашиот е-мејл слика/текст. 3. Ние ќе ви e потсмеваат нагоре. 4. Одобри тоа. **Ве молиме земете предвид дека случајот е матирано и не се јасни, или транспарентни.Сите ние сме за креативни пристапи на живот кои ги прават луѓето насмевка.Тоа е зошто ние сме ви даваат слобода да создаде свој личен случај кој ќе го трансформира вашиот мобилен уред во стил кој е што.Без разлика дали тоа е вашиот најдобар selfie, вашите прекрасни бие бебе, вашата сакана или посебен момент; во само 5 едноставни чекори кои можете да креирате незаменлив прилагодено случај.Трансферот на совршен модел што immortalizes тоа посебно или некој момент.Вашиот специјален дизајн ќе бидат дигитално печатени во висока резолуција на вашиот избран случај обезбедување на крајната заштита за вашиот мобилен уред кој изгледа одлично!*Поради лична природа на овие случаи, откажување на трансакцијата и наплата ќе се прифаќа само ако случајот не е печатени сепак, така бидете сигурни дека сето тоа изгледа во право кога ќе се финализира вашиот дизајн.Продажбата се смета за конечна и обврзувачка еднаш ја потврди дизајн е отпечатен.*Ве молиме имајте на ум дека не можеме да се печати дизајни кои се заштитени со авторски права или заштитени со патенти и трговски марки.Ние, исто така, го задржуваме правото да го одбие дизајни, кои се клевета, клевети, неприличен, вулгарен, расистички, порнографски, навредливи, или било каков материјал кој може да се смета за непристојна.Официјален Шеф Случај Дизајни product Stylish и атрактивни print Durable мека гел material High-квалитет и lightweight Protection против назад scratches Provides удобно grip Simple и лесна инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент