.

.

DNYSYSJ Гроздобер Индустриски Цевки Багажник,3-Нивоа Ѕид Поставена Цевка Полица Управување со Повеќенаменското Метал со Рекултивираните Дрво Заврши

DNYSYSJ Гроздобер Индустриски Цевки Багажник,3-Нивоа Ѕид Поставена Цевка Полица Управување со Повеќенаменското

DEN 1725.60

Пристапност
Во достапна форма

Зголемување На Отворен Простор За Практично Складирање На Предмети.Природни Растителни Суровини, Со Висока Цврстина, Површината Прскање.Овој Ѕид Виси Рек Усвојува Индустриски Стил, Фина Изработка, Едноставен И Мазни Линии, Стабилна Товарот Без Деформација, Едноставно, Свежи И Елегантен, Практичен Простор, Мода И Разноврсна, Па Како Да се Подобри Вкусот На Животот.Користење на отворени полици за чување на сè, од укината облека toiletries зачини книги уметност и да ги искористат предностите на метални шипки да се откажам растенија крпи и повеќе.Применливи Простор : Дневна Соба, Студија, Бања, Спална Соба, Кујна.Опис На Овој Ѕид Виси Рек Усвојува Индустриски Стил, Фина Изработка, Едноставен И Мазни Линии, Стабилна Товарот Без Деформација, Едноставно, Свежи И Елегантен, Практичен Простор, Мода И Разноврсна, Па Како Да Се Подобри Вкусот На Животот.Користење на отворени полици за чување на сè, од укината облека toiletries зачини книги уметност и да ги искористат предностите на метални шипки да се откажам растенија крпи и повеќе.Спецификации Материјал : Железо Стил : Американски Производ Големина : 50*98.5 cm/19.7*38.8 во,Растојание До Ѕид : 25cm/9.8 во Поцинкуван Цевка Големина : Надворешниот Дијаметар 25mm/1in, Поцинкуван Цевка Должина : 22.5 cm/8.9 во 11.5 cm/4.5 во,37cm/14.6 во Прирабница Дијаметар : 8.5 cm/3.3 во Навој Заеднички : 4cm/1.6 во Одборот Големина : 50 * 25cm/19.7*9.8 во, Дебелина : 2mm/0.08 во Пакување Големина : 55*32*13cm Нето Тежина : 7.5 кг Бруто Тежина : 8.15 kg носивоста : За 10kg Применливи Простор : Дневна Соба, Студија, Бања, Спална соба, Кујна Пакување Листа 8x Завртки 8x Гума Приклучоци 11x Поцинкуван Цевки 4x Прирабници 4x Лактите 6x Директно Глави 4x Tees 6x 4cm Навој Зглобовите 3x Одбори Забелешка Должи На Влијанието На Снимањето Технологија, Светло, Дисплеј И Други Фактори, Бојата На Примени Објект Ќе Бидат Различни Од Сликата.Ве Молиме Да Ги Примените Објект Како Стандард.На Мебел Ќе Бидат Ставени Станот За Да Се Избегне Расклатување Структурата Поради Честите Нестабилност.Директна Сончева Светлина Ќе Се Одбегнуваат Колку Што Е Можно.Не се Стави На Мебел Директно До клима уред Или за Греење Да се Избегне Влага, Деформација И Напукнување На Мебел.

Главните карактеристики

Избор на клиент