.

.

vidaXL Постоечкиот Ѕид Полица на Ѕидот Полица на Ѕидот Помеѓу Виси Полица CD Рек Bookcase Одбор Спалната соба Дневна Соба Канцеларија Дабови 31.5x9.3 МДФ

vidaXL Постоечкиот Ѕид Полица на Ѕидот Полица на Ѕидот Помеѓу Виси Полица CD Рек Bookcase Одбор Спалната соба

DEN 1175.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Боја : Висок сјај бела / Високо сјајна црна / Висок сјај сива / Бело / Црна / Сива / Даб.Материјал : Саќе МДФ, метал.Димензии : 9.1" x 9.3" x 1.5" / 15.7" x 9.1" x 1.5" / 19.7" x 9.1" x 1.5" / 23.6" x 9.3" x 1.5" / 31.5" x 9.3" x 1.5" / 35.4" x 9.3" x 1.5" / 47.2" x 9.3" x 1.5" (L x W x H).Невидливи за монтирање на системот.Собранието е потребно : Да.Овој стилски ѕид екранот полица е замислена да биде фокусна точка на вашиот дом.Со невидлива систем на монтирање, овој ѕид полица е лесно да се инсталира и да служи како совршено место да се одржи на предмети како што се награди, книги, колекционерски предмети, накит, итн.Оваа решетката е направен на квалитетот саќе МЕДИЈАПАН и метална рамка, која е стабилна и издржливи.Овој приказ полица е погоден за повеќето оркестарот и се врти празен ѕид во дизајн функција!Боја : Висок сјај бела / Високо сјајна црна / Висок сјај сива / Бело / Црна / Сива / Oak Material : Саќе МДФ, metal Dimensions : 9.1" x 9.3" x 1.5" / 15.7" x 9.1" x 1.5" / 19.7" x 9.1" x 1.5" / 23.6" x 9.3" x 1.5" / 31.5" x 9.3" x 1.5" / 35.4" x 9.3" x 1.5" / 47.2" x 9.3" x 1.5" (L x W x H)Невидливи за монтажа system Assembly е потребно : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент