.

.

NAHANCO 1500RC Пластични Одговараат на Закачалка со Метални Вртливата Кука и Малку Клипови, Тешка Тежина, 17, Бела (Пакување од 100)

NAHANCO 1500RC Пластични Одговараат на Закачалка со Метални Вртливата Кука и Малку Клипови, Тешка Тежина, 17,

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

17" бела тешка тежина пластични одговараат на закачалка.Хром 360 степени вртливата кука и прилагодливи поместена хром клипови.Длабоко notched рамената за облека ремени.Мали куки за обезбедување на дополнителни ремени.Економски, здрав и простор за заштеда на енергија.Дома или продажба на Мало : Плакарот организација, перална организација или мало полици.Случај на 100. 17" бела тешки пластични одговараат на закачалка.Хром 360 степени вртливата кука, прилагодлив поместена хром клипови.Длабоко notched рамената, мали куки за обезбедување на ремени.Достапен во пакети од 25 до 100. Традиционалните Одговараат на Пластични Закачалки - 17" Бела Hi-Влијание со Хром Хардвер.Совршен за чување на координира и одговара заедно или за бесење лесни одговара.Додадете нашите пена гума ги опфаќа или не се лизга пена ленти за да помогне да се спречи широк врат облека од лизгање off (Стилови 2045 и НФ).Исто така достапен и на јасни и со црна пластика (PC) хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент