.

.

20cm HNA Боинг 787 Авион Модел леене Скала HNA B787 Метал Авиони Модел комплет Возрасни Играчка Декорација

20cm HNA Боинг 787 Авион Модел леене Скала HNA B787 Метал Авиони Модел комплет Возрасни Играчка Декорација

DEN 1312.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : смола и легури.Авион декорација.Авион Модел Авион Модел Играчка Подарок За Роденден Авион Боинг Airbus Хеликоптер.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Главните карактеристики

Избор на клиент