.

.

sayee Двоен Слој Ѕид Монтирани Лебди Полиците, Гроздобер Дома Декоративни Складирање Полица, за Кујна, Дневна Соба и Бања Спална соба

sayee Двоен Слој Ѕид Монтирани Лебди Полиците, Гроздобер Дома Декоративни Складирање Полица, за Кујна, Дневна

DEN 2008.80

Пристапност
Во достапна форма

Одлична Shelving Решение : лебдечки полици ви помогне да се намали нередот во еден мал простор, преку организирање на вашите книги, слики семејството, мали растенија или други ситните со полици.Функционална Ѕид Полици : Разноврсна дрвени полици ви овозможи да изложба на фотографии или растенија во дневната соба, држете козметички производи во бањата , или задржете зачини и тегли во кујната.Голем Капацитет & Издржливост : Големи летачки полица нуди повеќе простор за складирање.Полици од цврсто дрво и метал се цврсти доволно да се одржи вашите омилени предмети.Лесен за Монтирање : Подготвени во само неколку едноставни чекори, ќе можете да ги имаат овие ѕид полици поставување во неколку минути.Ако ви се допаѓа овој производ, кликнете на "додајте количка" копчето, купување на нашите производи, ќе ви обезбеди со најдобрите шопинг искуство.Вовед : едноставен ѕид полица создава дополнителен простор дома или канцеларија за да се користат и организирање на вазни, слики семејството, збирки, keepsakes или чување на предмети во кујната, провизии, дневна соба, спална соба и повеќе.Карактеристики : 1. Едноставен приказ shelves2. Функционална складирање shelves3. Селски ѕид shelves4. Здрав и лесен за install Specifications : 1. Материјал : Цврсти Пауловнија Дрво и Iron2. Тежина : 2.31 lb / 1048g3. Големина на : (23.62 x 20 x 6.1)" / (59.99 x 50.80 x 15.49)cm (L x W x D)Пакетот Вклучува : 1 x Ѕид Shelf Note : 1. При приемот на стоката, ве молиме потврдете производот според листата на инструкции.Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме да се обезбедат релевантни слики контактирајте со нас.Ние ќе се справи со тоа во време.2. Ве молам, инсталирајте стока со упатството.3. Препорачливо е дека инсталацијата не треба да бидат премногу тесни да се прилагоди лесно.По структура е инсталиран, фирма интерфејс за поголема стабилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент