.

.

супена лажица Домаќинство Лажица Големи Керамички Лажица Пијат Лажица Креативна Личност Каша Лажица Ramen Супа Лажица (Големина : L)

супена лажица Домаќинство Лажица Големи Керамички Лажица Пијат Лажица Креативна Личност Каша Лажица Ramen Супа

DEN 636.00

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетни керамички коска кина, таписерии изработка, здравје и заштита на животната средина.Површина е мазна и личноста е креативен рака-насликани бела лажица.Голем капацитет голема лажица, лесен за чистење, не е лесно да се процени.Погоден за микробранови печки, дезинфекција кабинети и dishwashers.По нарачка, нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 9-16 дена.Име : Керамички spooncolor : Бела Материјал : керамички коска кина Големина : мала лажица со должина од 4cm и 13.5 cm The лажица има дијаметар од 6 см и должина од 22 cm.(прирачник за мерење, малку од 1-2cm грешка), Погоден за : машина за миење садови, дезинфекција кабинет Карактеристики : уникатен дизајн, еколошки, практични, убава Нашите производи, без грижи, осигурување на квалитетот, ако ви треба помош, ве молиме испратете ни e-mail.

Главните карактеристики

Избор на клиент