.

.

Linziclip Midi Коса Вилица Клип, Розово Злато и Мат Црно, 2-Пакет

Linziclip Midi Коса Вилица Клип, Розово Злато и Мат Црно, 2-Пакет

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Вредноста пак на две Linziclip Midi е, розово злато и мат црно, за да одговара на било облека.Како ниеден друг вилица клип, Linziclip иновативниот дизајн има две-пролет уредот е скриен, давање на клипот атрактивен изглед на косата, додека безбедно чување во место.Совршен за повеќето сите типови коса, можете да стилот на различни начини од конска опашка делумно влече назад коса.Уникатен цевка-како облик значи дека можете да се потпреме назад во удобноста без bulkiness на стандардот на вилицата клип.Дизајниран за флексибилност, изгледа и удобност, полиран клип дава на вашата коса убаво да се погледне за дење или навечер.На Привлечност Linziclip Midi има две-пролет уредот е скриен, давање на клипот атрактивен изглед на вашата коса додека го држите тоа сигурно во место.Можете да посно назад со овој клип и тоа нема да се копа во задниот дел на главата, бидејќи на своите уникатни цевка-како облик.Уживајте во Linziclip иновативниот дизајн и различни фризури што може да се создаде со клип за дење или навечер.

Главните карактеристики

Избор на клиент