.

.

zenglingliang Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот Birdcage Милениче Птица Куќи Birdcages

zenglingliang Птичји Кафез 304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Кафез Када Папагал Отворен Кафез Капење Плоштадот

DEN 698.40

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 40x30x38cm;.Направени од највисок квалитет, челична рамка со црн прав лак гарантирано да направи ова birdcage цврсти, трајни, дури и против радосна птици;.Лизгајте од послужавник - Опремени со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици безбедно.Различни начини на игра - Вклучува голем замав и повеќе барови да застане на;.Удобен врати па можете да ја менуваат храна без нарушување вашите миленици; Заклучување на зглобовите да се задржи кафез обезбеди;.Дава вашиот сакан птици убава и слатка дома, исто така, може да биде елегантна декорација за вашиот house Size : 40x30x38cm;Направени од највисок квалитет, челична рамка со црн прав лак гарантирано да направи ова birdcage цврсти, трајни, дури и против радосна птици; Лизгајте од послужавник - Опремени со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па, како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици safe Various начини како да се игра - Вклучува голем замав и повеќе барови да застане на; Удобен врати па можете да ја менуваат храна без нарушување вашите миленици; Заклучување на зглобовите да се задржи кафез обезбеди;Напомена : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

Главните карактеристики

Избор на клиент