.

.

20cm Кина Комерцијални Авиони C919 Метал Авиони Модел Декорација леене Скала Кина Комерцијален Лет C919 Авиони Модел Деца Играчки за Возрасни

20cm Кина Комерцијални Авиони C919 Метал Авиони Модел Декорација леене Скала Кина Комерцијален Лет C919 Авиони

DEN 1397.52

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : смола и легури.Авион декорација.Авион Модел Авион Модел Играчка Подарок За Роденден Авион Боинг Airbus Хеликоптер.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Главните карактеристики

Избор на клиент