.

.

Airmaster Фан 20371 30 Ѕид Фан 1/4 HP 8723 CFM

Airmaster Фан 20371 30 Ѕид Фан 1/4 HP 8723 CFM

DEN 1807.44

Пристапност
Во достапна форма

Airmaster Фан 20371 30" Ѕид Фан 1/4 HP 8723 CFMUltra Тивко Умираат Фрлија Алуминиум Пропелер.OSHA Одобрени Безбедност Чувари.Не-осцилирачки, 1/4 HP, 1 Брзина, 115/230 V, 1 Фаза, Експлозија Доказ, Топката Имајќи Мотор.

Главните карактеристики

Избор на клиент