.

.

Адаптивно Звук Технологии Звук+Спиење SE специјално Издание Висока Верност Спиење Звук на Машина со Вистинска Не-Looping Природата Звуци, Фан Звуци, Бела, Розова & Браун

Адаптивно Звук Технологии Звук+Спиење SE специјално Издание Висока Верност Спиење Звук на Машина со Вистинска

DEN 3424.08

Пристапност
Во достапна форма

64 богата и извонредно, не-повторување на звук средини за подобар сон, релаксација и звучни блокирање.Адаптивно Звук се слуша и одговара на вашата околина страна веднаш аудио прилагодување јачина на звук.Континуиран звук цела ноќ долго време, или да го поставите тајмерот за да го нежно го исклучите по 30, 60, 90 или 120 минути.Преден панел осветлување автоматски ја заматува за одвраќање-бесплатен одмор.Dual USB напојување со пристаништа, аудио влез, и џек за слушалки за полнење, слушање на вашата сопствена музика, или приватниот релаксација.Звук+Спиење SE е нашиот предводник на звук на машина за да се помогне да спиете подобро.Оваа специјална едиција на моделот започнува со сите карактеристики на оригиналниот Звук+Спиење, и се додава уште повеќе природни уникатен звук профили како океан, дожд, ливада, водопад, плус сите бел шум и фан звуци од бестселерот Lectro Fan звук машини.Исто така, има 3.5 mm аудио влез за уживање во музика на високата верност звучник и аудио излез за слушалки.Исто така, за прв пат на Звук+Спиење SE има две USB полнење точки, па сите ваши уреди може да се полни брзо и е подготвен да оди!Моќ - AC 110 V.

Главните карактеристики

Избор на клиент