.

.

ZHGYD Шредер со Тркала-Професионална Одделение Високо ниво на Безбедност од 12-Лист Микро-Намалување на Хартија,ЦД и Кредитна Картичка, 60 Минути Континуирано се Канди?

ZHGYD Шредер со Тркала-Професионална Одделение Високо ниво на Безбедност од 12-Лист Микро-Намалување на Хартија,ЦД

DEN 1032.00

Пристапност
Во достапна форма

Изработен од пластика, целосно транспарентна дизајн, едноставен панел, лесно да се работи, да ги уништи хартија (A4 или A6 хартија, 6 листови на рендан хартија, шредер) CD, кредитна картичка, лична карта, тајна датотека.Оваа шредер е погодна за сечење A6 хартија.По сечење, лента ширина е 2*6mm.На хартија машина има проѕирно тело.По хартија е полна, ве молиме јасно тоа во време за да се избегне влијанието врз нормалното функционирање на машината.Со цел да се прошири на животот на машината, износот на рендан хартија треба да биде помал од максималниот износ на рендан хартија наведени од страна на машината.Машината што не наведете рендан пршлен, диск, или кредитна картичка не треба да се става во машина.Производ големина : 510*330*220mmcolor : White Material : пластични, nitrided челик knife Paper отпад капацитет : 16 LShredded хартија : granular Paper храна ширина : 220mm Voltage : 110-240v Power : 180 WOperating ниво на звук : 60 decibels Shredder способност : 6 sheets Shredded хартија ефект : 5 нивоа на protection Shredder брзина : 200cm/min Continuous работно време : 5min If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Главните карактеристики

Избор на клиент