.

.

Lunmore Биро Книга Полици Мала Десктоп Публикации F Списание Држачот за Дома Училиште и Канцеларија

Lunmore Биро Книга Полици Мала Десктоп Публикации F Списание Држачот за Дома Училиште и Канцеларија

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Приближните Димензии : 13.1 * 7.5 * 7.4 инчи.КОРИСНИ И УБАВИ : биро книга организатор или списание, носителот на десктоп може да имаат стил.Организирање на вашите списание и книга, не мора да биде ладна и грд; тоа може да биде стилски, убава и корисноста!.МНОГУ намени : Користете Lunmore списание организатор како складирање корпа за книги, од хартија и датотека sorter, каталог и референтни багажник, лист музика носител, или биро организатор.Идеален канцелариски материјали, училишни материјали.КОРИСТИТЕ ЗА ГОДИНИ : Направен од цврсти пластични(PS), нема лесно солза или совет.Исклучување бело на списанието / книга Носителот одговара на секој вкус и оркестарот.ОРГАНИЗИРА ВАШАТА КАНЦЕЛАРИЈА или ДОМА : организиран простор е продуктивна простор.Ова Биро Книга Полиците ќе ви помогне да бидете сè со цел да може да имаат продуктивни, успешен живот.Треба книга кутии за училници или датотека организаторите?Овој исклучи бела списание / книга носителот ќе го задржи сè организиран и едноставно поставена на полица за складирање.Толку едноставен и лесен училница кантите и набавки биро за статистика!Стилски списание решетката да се организира сите ваши документи и списанија е голем плус на дом или канцеларија или како биро додатоци.Спецификација : Боја : Off Бела Материјали : ГЛАСАЧКО место Димензии : 13.1 * 7.5 * 7.4 инчи(33.3 x 19 x 18.8 cm) Пакет се вклучени : Биро Книга Полици x 2.

Главните карактеристики

Избор на клиент