.

.

Двојно Батерија Носителот, 5PCS 2X 1.5 V AA Батерија Носителот Случај со Жица Води и ON/Off Прекинувач

Двојно Батерија Носителот, 5PCS 2X 1.5 V AA Батерија Носителот Случај со Жица Води и ON/Off Прекинувач

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

2 x 1.5 V AA батерија носителот со ON/OFF прекинувач.Затворен носители доаѓаат со завртка за да се обезбеди.Може да се користи како батерија за напојување за led светло проекти, ѕидни часовници, играчки и така натаму.Исто така се користи да се замени оштетена батеријата на сопствениците.Лесно да се инсталира, батеријата е утврден од нерѓосувачки челик пролет.Тоа е многу погодно да се инсталира и вратете ја батеријата, и тоа не е лесно да се оштети други делови.Доаѓаат со 5 PCS, кои можат да ви спаси многу и го прави ќе имате секогаш резервна копија.Ние нудиме грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 месеци за вашиот сигурни купување.Ако не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи нашите најдобри. 2 x 1.5 V AA батерија носителот со ON/OFF прекинувач.Затворен носители доаѓаат со завртка за да се обезбеди.Може да се користи како батерија за напојување за led светло проекти, ѕидни часовници, играчки и така натаму.Исто така се користи да се замени оштетена батеријата на сопствениците.Лесно да се инсталира, батеријата е утврден од нерѓосувачки челик пролет.Тоа е многу погодно да се инсталира и вратете ја батеријата, и тоа не е лесно да се оштети други делови.Доаѓаат со 5 PCS, кои можат да ви спаси многу и го прави ќе имате секогаш резервна копија.Ние нудиме грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите во рок од 12 месеци за вашиот сигурни купување.Ако не сте задоволни со било производ, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви послужи нашите најдобри.

Главните карактеристики

Избор на клиент