.

.

Pacon Сулфит Изградба Хартија 103013

Pacon Сулфит Изградба Хартија 103013

DEN 96.72

Пристапност
Во достапна форма

Направен во сад.Во тешка категорија 100% ддв-обоена сулфит со подолги и посилни влакна.Тешка доволно да се преземат напад, виткање и виткање без напукнување или нагон за чешање на окото.Супериорен исчезнат-отпор држи проекти посветла подолго.Киселина-слободен за архивирање на квалитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент