.

.

Дрво Агол Полица, 9inch Дабови Лебди Полица Круг Крајот Ѕид Монтирани Дисплеј Полица Лебди Говорникот Nursey Следи Полица Полица на Ѕидот Оркестарот за Бања, Кујна ,Днев?

Дрво Агол Полица, 9inch Дабови Лебди Полица Круг Крајот Ѕид Монтирани Дисплеј Полица Лебди Говорникот Nursey

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Прво, марк ѕидот②. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ И ПОСИЛНА】Дрвени агол полиците ги има сите хардвер и настава се вклучени, доволно Силна за да го задржи тежината до приближно 48 кг, кога се правилно инсталирани, вие само треба да ги следат настава чекори и може да се соберат во минути.Поради својата обложени заврши, тоа лесно да се комбинира со повеќето decors.Место на полицата во хоризонтална насока и ги заостри нерѓосувачки челик завртки со шрафцигер и да ја поправите на заптивка⑤.Купи повеќе поставува и магацинот со нив за bolder изглед.Содржи чекор по чекор инструкции за лесна инсталација.Различен од повеќето полици која е МДФ материјал и евтини заврши, оваа полица е целосно направени од цврст ДАБОВО дрво,здрав и совршен спој на селски ги исполнува индустриски, додава убав селски и убава на допир на секој ѕид!.ДРВО АГОЛ ПОЛИЦИ ЅИД МОНТИРАН од СТРАНА на SUNLIFE ДОМА ☘Функционална агол полици Тоа се совпаѓа речиси секој оркестарот и е одлична за вашата кујна, трпезарија, дневна соба или канцеларија. 【ФУНКЦИОНАЛНА ПОДВИЖНА МАСА 】Агол лебди полица практични ѕид простор saver, се многу корисни за додавање на дополнителен простор за складирање да се складира и да се реорганизира мали предмети во вашата бања, спална соба, дневна соба, кујна, и повеќе.Место на производот база во заптивка позиција⑥.Кога валкани, избришете ја чисти со мека влажна крпа и избрише со сува чиста крпа.Спецификација на производот Димензии : Радиус 7in : 7" x 7" x 1" Радиус 9in 9" x 9" x 1" Радиус 10in : 10"x10"x 1" Радиус 12in : 12" x 12" x 1" Радиус 14in : 14" x 14" x 1" Радиус 16in : 16"x 16"x 1" ИЗДРЖЛИВИ ЅИД ПОЛИЦА Изработени од природни цврсто дрво и прав-обложени метал, кој ќе застане на тестот на времето.Убав начин да се разјасниме нередот. ☘Ве молиме имајте во предвид : сите димензии се рачно мери со можно отстапување.【ЕФИКАСНА АГОЛ ПОЛИЦА ЅИД 】 се вклопи во секоја соба агол, пополнете голи ѕид агли и да ги претвори во двете корисни и декоративни ,полица агол оркестарот одлична за прикажување одлично за складирање на вашите мат книги, Цд-а, звучници, глина растенијата садови, faux растенија, некои безбедносни уред компоненти, четки за заби, knick knacks, вазни, аларм, фото рамки или повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент