.

.

Гудмен 2.5 Тон Хоризонтална Испарувачот Серпентина 17.5 широк модел CHPF2430B6

Гудмен 2.5 Тон Хоризонтална Испарувачот Серпентина 17.5 широк модел CHPF2430B6

DEN 10536.00

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Капацитет на ладење на 2.5 тон.Работи со R-410 A и R-22 ладилни.'Рѓа-отпорни заврши.Сплит-цвест пред се за лесен пристап.Проверете flowrater проширување уред.На CHPF врз основа Гудмен хоризонтална испарувачот серпентина е погоден за работа со топлинска пумпа и клима уред на 2-2.5 тонажа и доаѓа со flowrater за да го промените тонажа.Испарувачот серпентина е погоден за работа со R-22 и R-410 A кои се еколошки ладилни и не оштетување на озонската обвивка.Направен од висок квалитет на поцинкуван челик со кожа жито врежана завршувањето, на Гудмен CHPF2430 B6 калеми се направени за сплит клима и топлински пумпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент