.

.

М8 x 55мм А2 Нерѓосувачки Челик Превоз Топ Тренер Болт,Десната Рака Теми,Метрички,8-Парчиња

М8 x 55мм А2 Нерѓосувачки Челик Превоз Топ Тренер Болт,Десната Рака Теми,Метрички,8-Парчиња

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

М8 x 55мм Превоз Болт,8-парчиња.Не ' Рѓосувачки Челик 304 (18-8).Тема на Теренот 1.25 mm.Тренерот На Гром.Тркалезна Глава Плоштадот Вратот Гром.Превоз болт се произведени од А2 Нерѓосувачки Челик (304),Сите шрафови се полни threader.

Главните карактеристики

Избор на клиент