.

.

YCZDG Соларни Фенер Водоотпорен Виси Сончевата Светлина Отворено RGB/Топло Бела LED Безбедност Ноќ Светлата String за Градина Патио Декорација (Боја : 6pcs, Големина : 30led RGB Св

YCZDG Соларни Фенер Водоотпорен Виси Сончевата Светлина Отворено RGB/Топло Бела LED Безбедност Ноќ Светлата

DEN 5271.12

Пристапност
Во достапна форма

【 Романтична Свеќа Ефект & Светлина String Ефект】можете да изберете стил на свеќа форма внатре или светло string внатре, свеќа стил е топло бела, светло string внатре стил има топло бела и RGB боја за вас да се избере. 【Заштеда на енергија&Auto On-Off】Оваа соларна светилка се напојува со соларен панел и без електрична енергија потребни,Изграден со автоматски сензор за светло функција, Завртете го долниот дел се префрлат на "AUTO",на сончевата светлина автоматски НА во текот на ноќта и НАДВОР во текот на денот. 【Трајни и Долг животен Век】Led свеќа светлина направени од високо квалитетни пластични ,Водоотпорен дизајн никогаш не се грижите за дожд, IP65 Water-отпорот го прави идеален за да додадете декоративни ефекти околу gazebo и патио области. 【Лесен за Употреба】Дизајниран со клип,погодно за промена на осветлување место да двор градина тревник патио чадор на отворено каде што сакате да се стави,Создавајќи совршен амбиент на вашиот патио. 【Совршена Декорација】 Погодна за внатрешна и надворешна употреба, како виси соларни светилки, соларната патека светла ноќ-светлина и tabletop фенер,совршен за градина, двор, ѕид, пат, патеката, тревник, кампување, итн.осветлување и декорација.

Главните карактеристики

Избор на клиент