.

.

eXtremeRate Пурпурна Метал Thumbsticks Dpad ABXY Копчиња за PS5 Контролер, Обичај Замена Алуминиум Аналогни Thumbsticks & Акција Копчиња & Насока Копчињата за PS5 Контролер - Контролор НЕ с

eXtremeRate Пурпурна Метал Thumbsticks Dpad ABXY Копчиња за PS5 Контролер, Обичај Замена Алуминиум Аналогни

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

(Забелешка : на контролорот и во други делови, не се вклучени). 1* Метал Dpad.Овие се замена thumbsticks, Dpad и ABXY копчиња за PS5 контролер.Направен од висок квалитет на алуминиум метал материјал, издржлив и практични. 1* Метал ABXY Копчиња Поставени.Идеална замена за стариот, скршени или носење на оригиналниот копчиња, давајќи им на вашите контролер нов изглед.Знаеме дека вашиот контролер се повеќе од само еден пластичен додаток.Контролорот, школка и во други делови, не се вклучени.Верувај ми, вашиот пријател ќе се восхитувам што по инсталирањето на овие ексклузивни метални копчиња за PS5 контролер.Идеална замена за стариот, скршени или носење на оригиналниот копчиња, им даде на вашиот контролер нов изглед.Направен од висок квалитет на алуминиум метал материјал, издржлив и практични.Потребни клиенти да се преземат, освен на контролорот да го замени овие копчиња; Потребни клиенти се најде со контролер инсталација; Добие инсталација видео водич на Youtube од пребарувањето "e Xtreme Rate Метални Копчиња за PS5 Контролер".Обичај метал thumbsticks, dpad и ABXY копчиња се специјално дизајнирани за PS5 контролер, не одговара за друг модел контролори.Тоа е вашиот sidekick, вашиот крило човек, вашиот битка другар. 1* Крстот шрафцигер.Текстура акција abxy копчиња и dpad зголеми вашиот површина за контакт со палците, кои ви даваат подобра контрола, додека намалување на рака и палецот замор.Различни бои копчиња за да изберете од, исто така може да се комбинираат со e Xtreme Rate школки и други додатоци за PS5 за да го прилагодите вашиот контролер.Лесно да се инсталира, бара корисниците да ги преземат, освен на контролорот да го замени овие копчиња; Потребни клиенти се најде со контролер инсталација; Добие инсталација видео водич на Youtube од пребарувањето "e Xtreme Rate Метални Копчиња за PS5 Контролер".Пакетот Вклучува : 2 x метал thumbsticks, 1 x метал акција ABXY копчиња, 1 x метал dpad копче, 1* крстот шрафцигер, 1* отворете школка алатка.Овие се замена thumbsticks, Dpad и ABXY копчиња за PS5 контролер.Контролорот, школка и во други делови, не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент