.

.

LANHA Smart Автоматско Риба Фидер WiFi Контролирани Тајмер Аквариум Храна Фармацевт Стан Гласовна Контрола Компатибилен, за Риба Резервоарот Езерцето Празник

LANHA Smart Автоматско Риба Фидер WiFi Контролирани Тајмер Аквариум Храна Фармацевт Стан Гласовна Контрола Компатибилен,

DEN 1176.00

Пристапност
Во достапна форма

Smart Живот : Лесен за Употреба Апликација Ви Овозможува да се Хранат Вашиот Риба Без Разлика Каде Се наоѓате, Лесно Подесување и Инсталација се Осигура дека Вие не Пропуштајте еден Хранење Поради Одмор или Зафатен време на Викендите.Моќен Тајмер Функции : Разни Флексибилни Тајмер Функции Може да Се Постави од Стан, Тоа Ви Овозможува да се Хранат Редовно од страна на Недела или Ден,точно на Мерењето и Квантитативни Хранење.Поддршка Гласовна Команда : дознаете Микрофонот Маркер на Стан,велат дека до Тоа и Тоа Ќе се Сврти на Прилагодливи Храна Штекер да се Хранат Вашите Риби(поддршка на Повеќе Од 24 Јазици).и 10 Јазици Упатство Вклучува во Пакет.Се хранат на Повеќе Начини : Нашите Риба Храна Фармацевт Поддршка за Wifi Далечински Управувач Хранење/прирачник за Хранење/авто Хранење,можете Да Изберете Што сакате.Пакет Содржина : 1x Wifi Риба Внесувач, 1x Одредување Клип, 1x Лепенка, 1x Usb Напојување со Кабел,1x10 Јазици Прирачник.две Монтажа Методи (одредување Клип и Лепенка).Smart Автоматско Риба Фидер Се уште се загрижени за проблемот на хранење вашата прекрасна мала риба кога ќе ја напушти куќата или појдете на патување?Овој интелигентен риба фидер со стан далечински управувач функција може да ви помогне да се хранат вашиот сакан риба кога ќе се работи, шопинг или патување.Ќе најдете дека вашите прекрасни риби се уште жив кога ќе стигнам дома.СПЕЦИФИКАЦИЈА Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Тежина:280 G Капацитет : 165-175ml Работна температура : O℃-50℃ Моќност : 5 V/1А Безжична конекција.Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2 4 GHz Големина:13.5 X6.5 X6 CM/5.3 X2.5 X2.4 INCH Боја : Црна Материјал : ABS Пакување Листа: 1 х Smart Wi Fi Фидер 1x Одредување клип 1 x USB кабелот 1 x Велкро 1 x 10 јазици прирачник answer : ___________________________ NOTE : Само самиот производ се продава, не вклучувајќи и други украси.Прирачник за мерење, производ големина може да има грешка на 1-2mm.Поради разликите во светлината, околината и да се прикаже, тоа е нормално за производи и слики да имаат одредена боја разлика.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас!.

Главните карактеристики

Избор на клиент