.

.

Националната Хардвер N335-992 804 Вратата Чувари во Античкиот Бронза

Националната Хардвер N335-992 804 Вратата Чувари во Античкиот Бронза

DEN 916.80

Пристапност
Во достапна форма

Произведени од цинк умре-наѓ.Не може да се отклучи од надвор.Отклучува лесно од внатре.Гарда е лесно да се инсталира и да работат.Не може да се отклучи од надвор.Отклучува лесно од внатре.Умре фрлија цинк, антички бронза заврши.Идеален за ограничување на вратата отвори во живеалишта.Опис на производот Национален каталог модел Бр.V804 вратата security guard, произведени од цинк умре-наѓ.Обезбедува додаде безбедност на станбени и стан врати.Лесно може да се инсталира на било дрво или метал врати за инсталација флексибилноста, овозможува вратата да се отвори делумно додека сеуште обезбедување.Од Производителот Дизајнирана за да обезбеди зголемена безбедност за дрво или метал врати.Гарда им овозможува на вратата да се отвори малку за вентилација или гледате додека се спротивставува можно принудени влез.Националната Хардвер е лидер во градители хардверот денес со повеќе од 15 категории на производи и со над 6.000 членови SKUs.Како глобален бизнис, ние продолжуваме да се фокусира на обезбедување со најдобриот хардвер и услуга на нашите ценети клиенти.

Главните карактеристики

Избор на клиент