.

.

FEMELI Јасно Акрилик Постоечкиот Ѕид Полица за Бројки Збирки на Растенијата Слика во Спалната соба Дневна Соба Канцеларија,Ѕид Монтирани Складирање Полица 12 Инчен,Pack

FEMELI Јасно Акрилик Постоечкиот Ѕид Полица за Бројки Збирки на Растенијата Слика во Спалната соба Дневна Соба

DEN 1360.80

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации Димензии : 12x5.9x2.5 инчен (L x W x H) ,дебелина : 5 мм,пакетот вклучува : 2 пакет на ѕид полица и 5 поставување на завртки&подлога.Цврсти И Тешки,Јасна полица е направена од убави дебели акрил,монтирани на ѕид со две групи на завртки&подлога и ме уверува дека тоа може да се одржи телесната тежина.Тоа нема бариера пред да го попречи погледот на личности прикажани на полиците.Убав Пакет ѕидот полица е спакуван неверојатно добро со пластични завиткани во хартија кутија.Тоа се спречи од тоа да биде изгребани во транзит.Совршен За Секоја Соба полица изгледа јасно, модерен,елегантен,одговара за перење соби,бебе соба соба, кујната,дневната соба или да се игра соби. 100% Гаранција FEMELI гаранција 30 дена за враќање на пари и 1 година гаранција за квалитет за гребнатини и dings,ве молиме да добиете на нашата услуга поддршка за било несреќен шопинг искуство.Femeli 2 пакување од акрилик ѕид полица е мал и здрав,со висок квалитет за да се прикаже вашата кукла колекција на вашиот ѕид и тие се одржи до совршено.Двете полици е mutipurpose,работел совршено да се прикаже уметнички дела,кукла collcetion книги,фабрика тенџере.Тоа е добро да се исчисти контра простор.

Главните карактеристики

Избор на клиент