.

.

Grier Абразиви Монтирани Точка W170, 5/16 x 1/2 - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Розово - Pkg Количина 100, (се Продава во пакување од 100)

Grier Абразиви Монтирани Точка W170, 5/16 x 1/2 - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Розово - Pkg Количина 100, (се Продава

DEN 6003.12

Пристапност
Во достапна форма

БРЕНД : Grier Абразив.АБРАЗИВЕН МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Оксид.РОНКИ : 80. ОДДЕЛЕНИЕ : Среден.ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 5/16. Grier Абразиви Монтирани Точка W170, 5/16" x 1/2" - 1/8x1-1/2 месо тело, 80, Pink Mounted Точка,/O Медиум, Цилиндар, Макс. ВРТЕЖИ во минута 52500, Вит Bond Specification : БРЕНД : Grier Abrasive ABRASIVE МАТЕРИЈАЛ : Алуминиум Oxide GRIT : 80 GRADE : Medium DIAMETER ИНЧИ : 5/16 THICKNESS ИНЧИ : 1/2 MAXIMUM ВРТЕЖИ во минута : 52500 SHANK ГОЛЕМИНА : 1/8x1-1/2 COLOR : Pink APPLICATION : Општи Purpose SHANK ДОЛЖИНА ИНЧИ : 1-1/2 STYLE : Монтирани Point SHANK ДИЈАМЕТАР ИНЧИ : 1/8 PACKAGE КОЛИЧИНА : 100 SHAPE : Cylinder TYPE : W170.

Главните карактеристики

Избор на клиент