.

.

Сончевиот Дизајнер Океан Животните Бела Ткаенина Туш Завеса со Морска Желка Кит Октопод Пипалата Морски Живот Сценографијата Апстракт Скица Уметност - Зелена Сив?

Сончевиот Дизајнер Океан Животните Бела Ткаенина Туш Завеса со Морска Желка Кит Октопод Пипалата Морски Живот

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Подобро Материјал Направен од вода-отвратителен ткаенини, не-ПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во туш.Премиум Квалитет - ' Рѓа-доказ метал grommets и засилен топ-header да се обезбеди трајност.Остри Печатење - HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Лесно е Грижа - Машина перат, брзо сушење материјал.Лесен за Употреба - Обезбедува приватност и декоративни жалба и може да се користи како самостојна завеса.Користете го тоа со или без лагер како приоритетни.Брзо се создаде свежо нов изглед за вашата бања со овој Сончевиот печатени туш завеса!Направен од вода-отвратителен брзо сушење полиестер ткаенини, на оваа високо-квалитетни завеса виси благодатно од врвот до дното, додека нејзиниот стилски модел се повикува инспирација и координира без напор со околните оркестарот.Трансформира било бања во шик и релаксирачки оаза со Сончевиот туш завеси!Издржливи - 12 ' рѓа-доказ метал grommets и засилен топ-header.Drapes добро Нето тежина : 400g.Мерки 71 71 x инчи (180 x 180 cm).За повеќе Дизајнер Туш Завеси, побарајте : СОНЧЕВИОТ ТУШ ЗАВЕСА.

Главните карактеристики

Избор на клиент