.

.

Се тркалаат Хартиена Крпа 10 Ролни Кујна Хартиени Крпи Бања Рака Крпи Хартиените Салфети Хартија за Еднократна употреба Тоалет Хартија за Секојдневна Употреба

Се тркалаат Хартиена Крпа 10 Ролни Кујна Хартиени Крпи Бања Рака Крпи Хартиените Салфети Хартија за Еднократна

DEN 1728.72

Пристапност
Во достапна форма

Силна, абсорбента, и издржливи, совршен за тешки мензи и вашиот секојдневен чистење потреби.Направени од високо квалитетни материјали, одлични апсорпција на вода го оценувате го прави идеален избор за топла флеш тоалети.Лесно да се стиска.Обезбедува сигурен биланс на ефикасност, перформанси и вредност.Големо чистење асистент, многу погоден за патување, хотели, семејства, итн.Она Што Ќе Добиете : 10 Ролни Хартија Крпи.

Главните карактеристики

Избор на клиент