.

.

На Hillman Група 45149 M6-1.00 x 30 Метрички Палецот Завртка, 3-Пакет

На Hillman Група 45149 M6-1.00 x 30 Метрички Палецот Завртка, 3-Пакет

DEN 943.20

Пристапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 8.1".Пакет Ширина : 3.7".Пакет Висина : 2.6".Опис на производот Овие палецот завртки се машина завртка тема сврзувачки елементи со голема крилести главата овозможувајќи за прирачник рака-заострените инсталација Целосно прилагодливи и отстранлив, тие нудат голем избор на домаќинство и опрема апликации Целосно навој.Од Производителот Овие палецот завртки се машина завртка тема сврзувачки елементи со голема крилести главата овозможувајќи за прирачник рака-заострените инсталација.Целосно прилагодливи и отстранлив, тие нудат голем избор на домаќинство и опрема апликации.Целосно навој.

Главните карактеристики

Избор на клиент