.

.

Плетење Занает, Мозок, Меки Долго Шиење Снабдувањето со Природен Памук Страна Јаже 2 Бои за Сон Catchers за Накит за Занаети за Пет Играчки

Плетење Занает, Мозок, Меки Долго Шиење Снабдувањето со Природен Памук Страна Јаже 2 Бои за Сон Catchers за

DEN 2270.40

Пристапност
Во достапна форма

Еден влакно чипка јаже дека е мека и не извртени, со светло сива + каки 2 бои за да се исполнат потребите. 100% памук конец, мерки за прибл. 3 mm во дијаметар, одличен избор за вас да се направи чипка украси.Една ролна од памук јаже е 100/109.4 yd, доволно долго за вашиот занаети одлуки.Ова е совршено памук јаже за почетници со растителни закачалки, сон catchers, ѕид hangings и други бохемски ремек-дела.Висок квалитет плетенка памук мозок, можете лесно да се направи чипка пердуви или чипка лисја, само се врзуваат основните јазол.Функција : 1. Еден влакно чипка јаже дека е мека и не извртени, со светло сива + каки 2 бои за да се исполнат потребите.2. Висок квалитет плетенка памук мозок, можете лесно да се направи чипка пердуви или чипка лисја, само се врзуваат основните јазол.3. 100% памук конец, мерки за прибл. 3 mm во дијаметар, одличен избор за вас да се направи чипка украси.4. Ова е совршено памук јаже за почетници со растителни закачалки, сон catchers, ѕид hangings и други бохемски ремек-дела.5. Една ролна од памук јаже е 100/109.4 yd, доволно долго за вашиот занаети одлуки.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Памук String Material : Cotton Color : Светло Сива+Khaki Thread Дијаметар : Прибл. 3мм/0.12 in Thread Должина : Околу. 100/109.4 yd Roll Дијаметар : Прибл. 6.5 см/2.6 in Roll Висина : Околу. 16cm/6.3 in Application : Погоден за правење на ткаење декоративни елементи, занаети, сон catchers, пакување , накит и ракотворби, пет играчки, итн.Пакет Листата : 2 x Памук Cord Note : ве Молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cotton String
Material:
Cotton
Color:
Light Gray+Khaki
Thread Diameter:
Approx. 3mm/0.12in
Thread Length:
Approx. 100m/109.4yd
Roll Diameter:
Approx. 6.5cm/2.6in
Roll Height:
Approx. 16cm/6.3in
Application:
Suitable for making weaving decorative items, crafts, dream catchers, packaging , jewelry and handicrafts, pet toys, etc.
Package List:
2 x Cotton Cord :
Please allow 0‑2 cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :
Избор на клиент