.

.

Марс Фокс Bluetooth Камера Далечински Контролер Компатибилен со Ipad, iPhone, iOS и Android паметен Телефон, Таблет Уред - се Создаде Неверојатни Фотографии и Selfies (Бела)

Марс Фокс Bluetooth Камера Далечински Контролер Компатибилен со Ipad, iPhone, iOS и Android паметен Телефон,

DEN 245.52

Пристапност
Во достапна форма

Без стан потребно.Bluetooth вер : V4.2. Изградена во CR2025 и време во Мирување : >6 месеци.Работен Опсег : 15 милиони(бариера Слободни.Честитки за изборот на Bluethooth Далечински Shutter, има елегантен изглед со хуманизирано дизајн.Оваа креативна и лесен-за-користење на далечински shutter wiil ви донесе роман чувство на безжични емитува.Тоа е компатибилен со : IOS и Andriod.

Главните карактеристики

Избор на клиент